Новости

Останати

Евротип предлог тикет базиран на статистика со квота 31,40! (28.02.2018)

*17:30 Juventus – Atalanta      1     (1.60)
Јувентус забележа победа на  последните 8 домашни натпревари против Аталанта;

*21:05 PSG – Marseille      H3+       (2.10)
ПСЖ на последните 4/5 натпревари во Купот на Франција постигнал повеќе од три погодоци;

*21:30 Atletico M. – Leganes      0-2     (1.64)
Последните 6 меѓусебни натпревари на овие два тима завршуваа со не повеќе од два погодоци;

*19:30 Malaga – Sevilla     3+    (2.05)
Последните 8/10 домашни натпревари на Малага против Севиља  завршувале со 3 или повеќе погодоци;

*19:30 Ath.Bilbao – Valencia   3+    (2.00)
Валенсија на последните 7/8 натпревари во Ла Лига одиграла 3+;

*19:30 Getafe – La Coruna     W1      (1.39)
Ла Коруња загуби на последните 6/7 гостински натпревари во Ла Лига.

 

GOLD
GoldSlot
To Top