Ограбиле со пушка казино во Битола - Шеталиште

Новости

Шеталиште

Битола инфо

Ограбиле со пушка казино во Битола

На 11.01.2017 година околу 05,15 часот во Битола на ул.„Климент Охридски“, поточно во казино „Слот“ две непознати лица маскирани и вооружени со пушка, извршиле разбојништво над вработената, одзеле сума на пари од околу 100.000 денари, по што го напуштиле местото на настанот. Се преземаат мерки за пронаоѓање на сторителите како и целосно расчистување на случајот.

Karmen
Горе
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu