Новости

Битола инфо

20% роденденски попуст во Гир-риг Битола!

23 години успешното работење го прославуваме со голем роденденски попуст во салон за мебел Гир-риг во Битола!
20% попуст на дневни, детски спални соби!

Изберете дневна соба со роденденски попуст од само 8.880 денари, гарнитури од 19.900 денари, спални соби од 28.815 со вклучени душеци или за Вашите најмили направете детска од соништата!

Бидете дел од најпопуларниот салон за мебел за 2016 година, салон за мебел Гир риг, населба Довлеџик Пат за Пелистер, Битола!

 

 

 

GOLD
To Top