Четврток неработен ден – Шеталиште

Шеталиште

SNBroker

Македонија

Четврток неработен ден

Согласно со Законот за празниците на Република Македонија (Сл.весник на РМ број 21/98 и 18/07) во 2017 година, неработен ден за граѓаните од православна вероисповед е

• 19 јануари (четврток), Богојавление (Водици)

Karmen
Горе
Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu