Новости

Шоубиз

Запознајте го новиот струшки хип хоп артист – D Key

D Key од Струга најавува прва соло песна со видео запис кој е сниман од TNT “The New Things” Production. Носи нешто свежо и интересен хип хоп комбиниран со дабстеп звук кој веќе е во тренд долги години. Ова е неговиот прв сингл насловен како “Нека Гледат”.

GOLD
To Top