Новости

Шоубиз

Некогаш ѕвезда во романтични комедии, а денес пропалица на плажа!

Некогаш згодниот, атрактивен и недолив актер Метју Меконахи, деновиве не би го препознала ни сопствената мајка. Но, без паника, откривме дека оскаровецот Метју сепак не ги преминал границите.

Станува збор за снимање на неговиот нов нов филм “The Beach Bum”, а во конкретната сцена тој е фотографиран како држи лажен џоинт во рацете. Приказната во филмот го следи животот на еден необичен слеп уметник, теоретичар и пронаоѓач.

Погледнете ги фотографиите во кои со помош на костимот и шминката, Метју Меконахи целосно го променил својот изглед, се разбира во придонес на снимањето.

 

GOLD
SN Finansii
To Top