Новости

Шоубиз

ФОТО: Празнична магија во Белата куќа со Меланија Трамп

Меланија Трамп беше пречекана од балерини додека ги презентираше пред јавноста празничните декорации во Белата куќа.

Првата дама изгледаше отмено во бела креација од Диор и обувки од Маноло Бланик додека позираше за фоторепортерите и се дружеше со дечиња од Воздухопловната база Ендруз.

GOLD
SN Finansii
To Top