Новости

Мода и убавина

Кои беа најдобро облечените оскаровки за 2018?

Пред Долби театарот, синоќа се одржа најголема стилска парада. Пред да бидат нагасени наградените, Холивуд блесна во гламу и дијаманти.

Кои ѕвезди носеа најубави крации и плена на црвениот тепих, погеднете во галеријата што следи.

Џенифер Лоренс – Версаче

Маргарет Роби во Шанел

Лупита Нионго во Versace

Џенифер сјаеше во син фустан

Сандра Булок во Луис Витон

GOLD
GoldSlot
To Top