Новости

Мода и убавина

Кои се подароците кои секоја жена ги сака под новогодишната елка?

Накит

Секогаш накит, секогаш огрлици, секогаш прстени, обетки или ракавици. Жените поудуваат по него. Што поблескав толку е поубаво, но и сепак, блесокот зависи од длабочината на вашиот џеб, па…

Долен веш

Секоја жена би се израдувала на скап долен веш. Иако има случаи кои тоа го таат и свесно раскажуваат и тврдат дека тој поклон е повеќе наменет за нивните сопрузи од колку за нив, тие сепак се задоволни и овој поклон ги радува.

Свечена тоалета

Нема ништо поромантично од голема кутија под елката завиткана во панделка во која се крие фустанот од соништата. Но, најубаво е доколку се софпадни нејзиниот конфекциски број, бидејќи внимавајте! Со тоа може да се направи голема утка, па не дај Боже фустанот да и е претесен и мал. Размислувајте и на женските хормони и фрустрации кои знаеме дека не ви требаат. Хо хо хо

Шминка или продкти за нега на кожа и коса

Колку и да ви звучи смешно, жените полудуваат по шминка. Тие можат да останат со часови пред огледало и да пробуваат да нанесат алајнер прецизно,а притоа да не се чувствуваат уморени, туку напротив да се опуштени и релаксирани.

Ваучер за во спа центар

Еден ден во сп центар, масажа со опјни масла и релаксирачка музика, базен, сауна, џакузи, може комплетно да ја променат вашата жена или девојка. Па нели сакавме да биде позитивна и насмеана? Дозволете и го тоа задоволоство да се почувствува разгалено, затоа што секоја жена го заслужува тоа.

Карти и билети за патување од соништата

Од секогаш ви труби за одредена дестинација од светот која таа сака да ја посети. Доколку сте во можност, изненадете ја. Нема ништо подобро од насмевка на лицето на љубената.

 

GOLD
To Top