Новости

Мода и убавина

Што да облечете за вечерта на Новогодишната ноќ и забавите пред тоа?

Се ближи Новогодишната ноќ, а вие секако дека треба да зрачите на секоја забава, особено на онаа каде сказалките се сретнуваат и означуваат Нова Година.

Новогодишни ѕвона, забави и еуфорија за тоа како би изгледале.

…И додека размислувате за подароци за најблиските, местење на божиќните и новгодишните софри, декорациите околу масата, балоните, елката и домот, можеби и немате толку време да размислите што се се нуди од страна на модните куќи како Зара, H&M и други.

Само за вас подготвивме неколку најдобри парчиња облека, свечени фустани и модерни комбинации. Ваше е само удобно да се сместите пред вашиот комјутер и со убава топла шоља чај или кафе, да разгледате и одлучите што најдобро би ви прилегало. Се надеваме дека ќе помогнеме во вашиот избор.

Нагласени, а сепак нежни детали од чипка во различни бои и дизајни

Боите на скапоцени камења

Блеснете светло како рубин, смарагд, топаз или било кој дијамант што го сакате.

Блеснете во светликав изглед на луксуз

Најдобро време во годината за да бидете дама во црвено, од глава до пети

Неодоливо, секси и богато. Фустани од кадифе кои се можеби надобиот погодок.

 

Металик комбинации

Бидете во вашиот најинспиративен момент со металик варијанти на елегантни и привлечни дизајни.

 

GOLD
SN Finansii
To Top