Новости

Дневен

Дневен хороскоп – Риби (14.12.2016)

Ве очекуваат одлични вести, доколку се најдете на ново работно место. Опкружени сте со лицата кои многу добро ве разбираат и ви даваат корисни совети. Актуелниот партнер целосно ви одговара. Можни се проблеми со желудникот.

Евротип
SNBROKER
To Top