Новости

Близнаци

Дневен хороскоп – Близнаци (19.03.2017)

Доколку се насочите кон работата и креативните моменти, ве очекува успех. Во спротивно, фрустрациите ќе ве совладаат. Потрудете се да избегнувате непријатни ситуации. Излез постои, но мора да преземете конкретни професионални потези.

Евротип
SNBROKER
To Top