Новости

Дневен

Дневен хороскоп – Лав (19.03.2017)

Ви недостасува одмор и релаксација. Денес ќе бидете оценувани од луѓето околу вас. На работа дајте се од себе за да изгледате професионално и не оставајте простор за негативни коментари. Можно е да имате несогласувања со вашиот партнер во врска со некои ваши самостојни одлуки.

Евротип
SNBROKER
To Top