Новости

Дневен

Дневен хороскоп – Шкорпија (26.01.2017)

Работните обврски не ве оставаат да и посветите време на забавата. Некои ваши поранешни пријатели се разочарани дека сте ги заборавиле, обидете се да ја обновите комуникацијата. Се надевате на стабилизација во врската, но сепак партнерот крие нешто од вас.

Евротип
SNBROKER
To Top