Новости

Јарец

Дневен хороскоп – Јарец (26.01.2017)

Имате многу енергија и лесно се носите со деловните обврски. Ве очекува позитивен ден. Доколку сте слободни, ве очекува ново интересно познанство со лице кое е малку постаро од вас.

 

Евротип
SNBROKER
To Top