Новости

Дневен

Дневен хороскоп – Близнаци (02.12.2016)

Во добро расположение сте и затоа работите се одвиваат на посакуваниот начин. Со полна пареа работите за да го остварите тоа што сте го зацртале. Уживајте во вниманието кое го добивате, а исто така бидете отворени и за романтични моменти.

Евротип
SNBROKER
To Top