Новости

Направи сам

Донесете ја есента дома и експериментирајте со декорации

Донесете ја есента дома и експериментирајте со декорации кои ќе го избегнат досегашното клише.

Имено, зборуваме за домашните цвеќиња во вазни кои му даваат посебна елеганција на домот и ја допочнуваат сликата на ентериерот.

Користете суво цвеќе, изработки на вазни кои личат на тикви, есенски лисја и сето тоа направете го во пурпурни, жолти, кафени или бордо нијанси кои се заштитен знак на романтичноста на дождливите или сончеви есенски денови чије расположение можете да го пренесите и дома.

Евротип
SNBROKER
To Top