Новости

Направи сам

Уникатен дизајн на лустер од пердуви кој можете да го направите сами

Доколку немате идеја за тоа како да го дополните вашиот ентериерен дизајн во поглед на изборот на лустер, а сепак сте од оние типови кои сакаат масовни, екстравагантни, впечатливи и уникатни работи, погледнете ги овие идеи од модели кои навистина би биле штосни за во вашата спална соба или дневна просторија или каде и да одлучите.

Проследете го и видеото подолу, преку кое можете да научите како да си направите сами ваков модел и да имате уникатен „handmade“ дизајн.

 

Евротип
SNBROKER
To Top