Новости

Филм

Приказната за Меган и Хари на филм – „Harry & Meghan: A Royal Romance“

„Lifetime TV“ сними филм за љубовта помеѓу принцот Хари и Меган Маркл. Париза Фиц – Хенли ја доби улогата на Меган Маркл, а Бургес Абернети го глуми принцот Хари. Филмот ја раскажува приказната на кралскиот пар и сите детали за нивната љубовна приказна, од првиот состанок па се до денес.

GOLD
To Top