Новости

Филм

Какви новости нуди Дизни за 2023 година – Погледнете го трејлерот

Крајот на годината е зад аголот, а компанијата Дизни реши преку еден краток трејлер да претстави богата понуда од нови серии и нови сезони на популарни серии.

Погледнете го во продолжение и откријте мал дел од она што не очекува.

Евротип
SNBROKER
To Top