Новости

Филм

Лоши вести за корисниците: Netflix откажува еден куп филмови и серии овој месец

Откако беше објавено дека популарната платформа за стриминг, Нетфликс наскоро може да воведе реклами и дека ќе работи на спречување споделување лозинки, има уште лоши вести за корисниците.

Нетфликс откажува еден куп филмови и серии овој месец што значи дека истите нема да бидат достапни за морисниците.

Индипендент објави листа на филмови кои се отстрануваат од платформата овој месец, а ако бе интересира за кои станува збор, отворете тука.

Евротип
SNBROKER
To Top