Новости

Направи сам

Креативни костими и маски – Првоаприлска инспирација за најмладите

Се ближи 1ви Април, па ако и вие сте едни од оние кои со нетрпение го очекуваат овој ден на шегата и неизбежниот маскебал, сигурно едвај чекате да ја изразите вашата креативност и да направите што подобар костим и маска.

Во продолжение инспирирајте се за уникатни маски и костуми наменети за најмладите и ако веќе се инспириравте, време е да започнете со подготовките на еден од најинтересните ,,проекти”.

Евротип
SNBROKER
To Top