Новости

Фудбал

Извлечени двојките за осминафиналето за купот на Македонија: Работнички гостува во Битола

Денес, во  Куќата на фудбалот се одржа извлекувањето на паровите за првите натпревари од 1/8 финалните натпревари од Купот на Р.Македонија во сениорска конкуренција.

Евротип
Евротип
To Top