Новости

Фудбал

Евротип ве „води“ низ Европското првенство!

Се приближува почетокот на фудбалското Европско првенство кое сите со нетрпение го очекуваме, посебно поради фактот дека македонската репрезентација ќе го има својот премиерен настап на некое големо фудбалско натпреварување, а спортските обложувалници Европтип имаат подготвено голем број на изненадувања за сите играчи.

Веќе на секое уплатно место може да се најде специјално подготвеното издание на билтенот на Евротип, во кое ќе можете да ги најдете сите потребни информации поврзани со ЕУРО 2020. Историјат на шампионатот, анализа на сите репрезентации, стадиони, квоти за сите натпревари и игри, сето тоа на едно место во специјалниот билтен на Евротип!

Покрај тоа, Евротип и новинарот Зоран Мишевски ќе ви ги донесат сите новости на едно место, во емисиите во кои ќе можете да се информирате за сите актуелности за шампионатот, но и одблиску да ги видите и слушнете македонските репрезентативци, нивните анализи, очекувања и предвидувања.

https://www.youtube.com/watch?v=GGNGhJpteAs

Во Евротип ќе ги најдете квотите и за секогаш интересните долгорочни предвидувања, па можете да се обложувате кој ќе биде шампион, пласман во финале, најдобар стрелец, победник во група, статистика за секоја репрезентација и уште многу други игри кои ве очекуваат во специјалното издание на билтенот.

Македонија на Европско, а Евротип заедно со неа! Најдобрите услови, квоти и игри се само во Евротип!

https://www.evrotip.mk//bet/#/home#top

 

 

Евротип
SNBROKER
To Top