Новости

Фудбал

Свирепо убиен братот на Серж Орие

Братот од ѕвездата на Тотенхем, Серж Орие бил застрелан на улиците во францускиот град Тулуз, пренесуваат светските медиуми. Телото на братот од Ориеб ило пронајдено во 5:00 часот утрово од случајни минувачи. Смртта била констатирана во болницата во Тулуз. Француската полиција најави целосно расчистување на случајот и пронаоѓањето на сторителите на свирепото убиство.

GOLD
To Top