Новости

Останати

Ана Ивановиќ стана мајка пред 10 дена, изгледа феноменално

Некогашната тенисерка Ана Ивановиќ се породи пред само седум дена и го роди својот втор син, а гордите родители се уште не го објавуваат името на бебето.
Сепак она што Ана со гордост го објавува се фотографии од неа по породувањето.
Иако сопругата на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер во текот на бременоста не беше толку многу активна на социјалните мрежи, се чини дека доаѓањето на синот и ги промени досегашните навики.
Имено Ана неодамна сподели со фановите фотографија седум дена по породувањето, додека фановите подзинаа како изгледа мајка на две деца која како никогаш да не ги родила, погледнете.
СН Брокер
To Top