Новости

Останати

Берни Еклстон на 89 години станува татко!

Утрово го започнуваме со Берни Еклстон и една неверојатна вест.
Овој британски милијардер доцна синоќа ја дозна добрата вест дека неговата сопруга Фабиана Флоси која е двојно помлада и има 44 години е бремена. Ова ќе биде нивно прво заедничко дете, а четврто на Берни кој досега има три ќерки.

Патем, Еклстон има зад себе пет внуци и три бракови.

GOLD
To Top