Новости

Останати

Серена Вилијамс ослабе 10 килограми и драстично го промени изгледот

Најдобрата светска тенисерка Серена Вилијамс ги покажа резулатите од напорниот тренинг.

Серена доби многу критики на сметка на својот изглед и поголемиот број на килограми, кои и создаваат големи проблеми во играта за време на Грен слемот Австралија опен.

Сега, еден месец подоцна Северина загуби 10 и повеќе килограми и во тесен фустан на доделувањето на Оскарите ги покажа резултатите од диетата.

GOLD
To Top