Новости

Ракомет

(Видео) Кунг-фу одбраната на Никола Митревски најдобра одбрана на третото коло на ЛШ

Кунг-фу одбраната на Никола Митревски во Ирун во поразот на Еурофарм Работник од Бидасоа Ирун со 26-25 е најдобра одбрана на третото коло на Лигата на шампионите во ракомет.

GOLD
To Top