Новости

Ракомет

Денеска во 18 часот ќе бидат познати противниците на Еурофарм Работник

Македонскиот претставник во EHF Champions League денес ќе ги дознае своите противници во групната фаза од најквалитетното европско клупско ракометно натпреварување.

ЕХФ со денешната ждрепка закажана за во 18 часот ги одредува групите за новата натпреварувачка сезона во ЛШ.
Гледајте ВО ЖИВО !!!

 

GOLD
To Top