Новости

Ракомет

РФМ со честитка до Вардар: Секоја чест, македонското знаме силно свети како ѕвезда водилка

Успехот на Вардар го слават сите, секако едни од најгордите за новиот пехар во Лигата на шампионите се челниците на РФМ. На официјалната страница на нашата „куќа на ракометот“ стои четитка до сите во таборот на македонскиот првак пренесува спорт медиа.

Евротип
SNBROKER
To Top