Новости

Ракомет

Се е подготвено за дебито на Еурофарм Работник во Лигата на шампиони

Екипите на Еурофарм Работник и Спортинг од Португалија веќе почнаа да се загреваат пред натпреварот во рамките на Лигата на шампиони кој ќе започне во 17 часот во Спортската сала „Боро Чурлевски“.

Ова се составите на двете екипи:

 

GOLD
To Top