Новости

Ракомет

(Фотогалерија) Еурофарм Пелистер не успеа да испише историја

Екипата на Еурофарм Пелистер не успеа да испише историја и ги заврши настапите во дебитантската сезона во СЕХА лигата, откако не го мина првиот филтер од елиминационата фаза во регионалното натпреварување (24:22).

GOLD
To Top