Новости

Ракомет

(Фото) Се подготвува спортската сала „Боро Чурлевски“ за утрешниот натпревар

Се подготвува спортската сала „Боро Чурлевски“ за утрешниот натпревар меѓу двата од трите дебитанти во СЕХА лигата, Еурофарм Работник и Спартак Москва.

Натпреварот се игра утре во  20:45 часот.

GOLD
To Top