Новости

Ракомет

(Видео) Хендави го украде шоуто во Битола со своите одбрани!

Голманот на Еурофарм Пелистер, Карим Хендави го украде шоуто во Битола. Со овој наслов СЕХА ги издвои неговите извонредни одбрани. Хендави на натпреварот со Татран Прешов имаше 15 одбрани.

GOLD
To Top