Новости

Uncategorized

Шакира во обид да ,,направи” совршен маж робот!

Излезе најновата песна на Шакира, Раул Алеханндро е порториканецот со кој познатата музичка ѕвезда соработува во новиот музички видео запис за песната со наслов:,, Te Felicito”

Накратко, во новиот спот приказната го следи трудот на 45 годишната колумбијка да го создаде совршениот маж робот. Во продолжение погледнете го спотот.

Евротип
SNBROKER
To Top