Новости

Uncategorized

Голи потпетици

Голите потпетици совршено ја нагласуваат секоја модна комбинација и елеганција . Ги издолжуваат нозете и ги прават повитки.
Одберете и паметно инвестирајте и ова лето. И принцезата Charlene од Монако изгледа неодоливо фотографирана на најновите насловни таблоидни изданија со истоимените -голи потпетици.

Евротип
Евротип
To Top