Новости

Балкан

Три тела пронајдени во септичка јама во Сурчин

Во текот на изминатата ноќ по пријава на граѓани, полицијата откри три тела во септичка јама во Сурчин, населба во Белград.

Обдукцијата ќе ја покаже причината за смртта, како и идентитетот.

Како што информираат српските медиуми, полицијата разговара со Драгослав Јовановиќ кој минатата недела пукаше во неговата сопруга, а потоа во себеси, по што по неколку дека им подлегна на повредите.

Исто, како што јавуваат српските медиуми, Јовановиќ се довидува во врска со наводно уште три убиства.

GOLD
To Top