Новости

Битола инфо

Во куќа во Битола пронајден 32 – годишен мртов маж

На 09.08.2019 во 19,00 часот во СВР Битола било пријавено дека во куќа на улица„Матија Губец“ Н.С. го пронашол починат С.Ѓ.(32), без траги на насилство.

Од екипа на итна медицинска помош констатирана е смрт, а по наредба на јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

GOLD
To Top