Новости

Битола инфо

Исчезната 33 – годишна девојка од Битола

На 11.10.2018 година во 22.00 часот во Секторот за внатрешни работи Битола, Ш.А.(60) од село Братин Дол, битолско, пријавил дека истиот ден околу 14.00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Ј.А.(33). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

GOLD
To Top