Новости

Битола инфо

Исчезнат е 54 – годишен маж од ресенско

На 01.11.2018 година во СВР Битола било пријавено дека на 30.10.2018 година околу 12.00 часот од својот дом во непознат правец се оддалечил О.В.(54) од село Штрбово, ресенско, а со привремен престој во Битола.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

GOLD
To Top