Новости

Битола инфо

Исчезна 42 – годишен маж од Битола

На 09.12.2018 година во 11,00 часот во СВР Битола, Н.С.(71) од Битола пријавил дека на 07.12.2018 година околу 12,00 часот неговиот син С.С.(42) излегол од домот и не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

GOLD
To Top