Новости

Битола инфо

Наградна игра на Gold Slot Club – еве што треба да направите

Како дел од предновогодишната атмосфера во Битола, вчера на Широк Сокак пред казиното Gold Slot Club се организираше настан на кој беше презентирана најновата наградна игра чија главна награда е Toyota C-HR Hybrid. А главната награда во придружба на уште две возила на Toyota C-HR Hybrid беа изложени, од кои едното возило ќе биде доделено, второто возило ќе патува во градовите каде што се присутни Gold Slot  клубовите и третото возило кое служи за тест возење за сите играчи кои сакаат да ја почуствуваат моќта на Toyota C-HR Hybrid.

Наградната игра на Gold Slot Club започна на 19.12.2018 година и ќе трае до 26.04.2019 година. Извлекувањето ќе биде на 27.04.2019 година.

Што треба да направите?

За учество во наградната игра и добивање купон кој учествува во наградната игра треба да ги следите следните правила:


Со 500 денари уплата на каса се добива промо тикет во истата вредност од 500 денари за играње и купон кој учествува во наградната игра. Исто така со секој освоен џекпот во клубовите следуваат плус купони кои ги добиваат во зависност од паричната вредност на добиените џекпот-и.

Комерцијален текст

GOLD
To Top