Новости

Битола инфо

На битолчанец му се заканиле со пиштол среде улица

На 04 јуни во СВР Битола, С.Ј. од Битола пријавил дека истиот ден во околу 21.30 часот на улица „Цар Самоил“, по вербална расправија, непознато лице му се заканило со пиштол и избегало од местото. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

GOLD
To Top