Новости

Битола инфо

Патник нападнат од таксист во Битола

На 03 февруари  во СВР Битола, Б.З.(69) од село Трпејца, охридско, со привремен престој во Битола, пријавил дека таксист од такси компанија од Битола, со кој се превезувал до неговиот дом во Битола, откако му наплатил, физички го нападнал. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

GOLD
To Top