Новости

Битола инфо

(Фотогалерија) Матурската прослава на СОЕУ „Јане Сандански“ Битола

Започна прославувањето на матурата, а први од средните битолски училишта синоќа беа матурантите од СОЕУ „Јане Сандански“ од Битола кои својата матурска забава ја одржаа синоќа во Гранд Премиер.

Како и сите матуранти подготвени за најлудата средношколска ноќ – весели и насмеани.

Во продолжение погледнете ги фотографиите на нашиот фоторепортер од матурантите на економското училиште „Јане Сандански“.

GOLD
To Top