Новости

Битола инфо

(Фото) Битола утрово…

Времето денеска ќе биде претежно сончево и топло, попладне особено во западните делови со изолиран развој на нестабилна облачност, проследена со краткотраен пороен дожд и грмежи. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. УВ индексот ќе биде висок и ќе изнесува 9.

GOLD
To Top