Новости

Битола инфо

Битолчанка касната од улично куче

Во СВР Битола, А.Ш.(34) од Битола пријавила дека на ул.„Македонски Гемиџии“ во Битола била касната од куче скитник.

Евротип
SNBROKER
To Top