Новости

Битола инфо

ВИДЕО: Момче со палка демолира автомобил во Битола

На „Твитер“ беше споделено видео од Битола нa кое може да се види како младо момче со палка демолира автомобил.

– Добро утро, како спиеше комшија?! По улици возрасни убиваат, деца со палки се шетаат, сѐ е отидено, пишува во описот на видеото.

Засега не се познати причините поради ваквиот потег на младото момче, кој е неговиот мотив за ваквото дело.

https://twitter.com/dvezvezdi1/status/1406187587409268736?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1406187587409268736%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fsitel.com.mk%2Fmomche-so-palka-demolira-avtomobil-vo-bitola-video

Евротип
Евротип
To Top