Новости

Битола инфо

Дурловски синоќа на отворањето на изборната канцеларија на Широк Сокак

„Битола од секогаш била предвесник на промените. Меѓу народот. Многу позитивна енергија и решеност да направиме заеднички повеќе. Од нас зависи. Обноваат доаѓа, Исправи се Македонијо“ рече Игор Дурловски носител на ВМРО ДПМНЕ и Коалицијата „Обнова на Македонија“ на синоќешното отворање на изборната канцеларија на Дурловски на Широк Сокак.

GOLD
To Top